Dnes je 16. 04. a za eRko sa modlí: Filip Orlovský :: viac ::

S vedomím, že Dobrý Boh nás učí vytvárať otvorené spoločenstvo z viery žijúcich a v láske konajúcich ľudí chceme každý deň obnovovať seba, a tým celé eRko.

Staň sa aj ty živým ohnivkom eRkárskej modlitbovej reťaze. Modlitbovú reťaz začínajú celoslovenskí radari a zamestnanci strediska.

Ak sa náhodou nenájdeš v zozname ihneď po odoslaní tvojej “prihlášky”, buď trpezlivý… zjavíš sa tam hneď, ako potvrdíme Tvoju prihlášku.

Meno a priezvisko: *
Patrím do OC: *
Kontrolný kód: 3a57te *
Pred odoslaním prepíšte kontrolný kód!
DátumMeno a priezvisko z OC-čka
30. 7. Monika Arpášová OC Nitra
29. 7. Miroslava Hôrecká OC Čadca
28. 7. Katarína Cibulová OC Rybany
27. 7. Martin Sarvaš OC Nitra
26. 7. Aďa Arpášová OC Nitra
25. 7. Majka Poppelková OC Levice a okolie
24. 7. Lukáš Slamka OC Nitra
23. 7. Aďa Arpášová OC Nitra
22. 7. Katarína Sunova OC Hradište
11. 7. Ja-Nka Obernauerová OC Čadca
10. 7. Aďa Arpášová OC Nitra
9. 7. Kristína Tkáčiková OC Nitra
8. 7. Martin Sarvaš OC Nitra
7. 7. Martin Černák OC Nitra
6. 7. TomasS OC Nitra
5. 7. Mária Pribulová OC Nitra
4. 7. Milena Krakoviková OC Nitra
3. 7. Majka Poppelková OC Levice a okolie
2. 7. Lenka Plevová OC Bolešov
1. 7. Lenka Felcanová OC Liptov
30. 6. Zuzu Hudecová OC Nové Zámky
29. 6. katarina zatkova nic
28. 6. Júlia Pavlíková OC Tvrdošín
27. 6. Mária Basárová OC Námestovo
26. 6. Mishka Vidová OC Zlaté Moravce
25. 6. Tánička Kuffová OC Čadca
24. 6. paulina sulova OC Liptov
23. 6. Šimon Sádovský OC Nové Zámky
22. 6. Iva Sanyová OC Hradište
21. 6. Jarmila Králová OC Nitra
20. 6. Anka Andrejková OC Stropkov
19. 6. Blažena Hamadová OC Rybany
17. 6. Anna Fukerová OC Spiš
16. 6. Dominika Pajdučáková OC Tvrdošín
15. 6. Soňa Sanyová OC Hradište
14. 6. Zuzana Božíková OC Tvrdošín
13. 6. Veronika Dvorščáková OC Torysský dekanát
12. 6. Aďa Arpášová OC Nitra
11. 6. Mária Mekková OC Torysský dekanát
10. 6. Mária Mačeková OC Sabinov
9. 6. Ivana Milanová OC Liptov
8. 6. Majka Poppelková OC Levice a okolie
7. 6. Mária Hrabovská OC Stará Turá
6. 6. Júlia Pavlíková OC Tvrdošín
5. 6. Janka Bartošová OC Stropkov
4. 6. Tomáš Šafranko OC Stropkov
3. 6. Jaroslava Berežná OC Stropkov
2. 6. Mária Čujová OC Spiš
1. 6. Katarina Sunova OC Hradište
31. 5. Slávka Paľová OC Stropkov
30. 5. Gabriela Halánová OC Trnava
29. 5. Jojo Zelezník OC Partizánske
28. 5. Jaroslav Hlúšek OC Bolešov
27. 5. Silvia Vorošová OC Nitra
26. 5. Monika Škovranková OC Sabinov
25. 5. Katka Čekanová OC Sabinov
24. 5. Lucia Ďurinová OC Nové Zámky
23. 5. Majka Maťová OC Nové Zámky
22. 5. Lucia Uhríková OC Nové Zámky
21. 5. Steve Németh OC Nové Zámky
20. 5. Dominika Šimonová OC Snina
19. 5. Vladimír Dutka OC Liptov
18. 5. Martina Stašková OC Stropkov
17. 5. Veronika Guzmická OC Nitra
16. 5. Daniela Juhásová OC Prešov
15. 5. Mária Najdeková OC Čadca
14. 5. Aďa Arpášová OC Nitra
13. 5. Pavol Meliš OC Čadca
12. 5. Adam Slamka OC Nitra
11. 5. Mária Pikuláková OC Čadca
10. 5. Martina Holešťáková OC Čadca
9. 5. Dominika Ďuricová OC Trnava
8. 5. Jakub Krenželák OC Čadca
7. 5. Monika Garajova OC Hrabičov
6. 5. Zuzka Kasanová OC Námestovo
5. 5. Slavomíra Kukučková OC Nitra
4. 5. Jana Obernauerová OC Čadca
3. 5. Majka Poppeková OC Levice a okolie
2. 5. Veronika Lieskovanová OC Čadca
1. 5. Kyka Ondrušková OC Čadca
30. 4. Ondrej TABÁK OC Spiš
29. 4. Zuzana Kubičková OC Žilina
28. 4. Aďa Arpášová OC Nitra
27. 4. Ondrej TABÁK OC Spiš
26. 4. Lucia Krenická OC Torysský dekanát
25. 4. Veronika Krenická OC Torysský dekanát
24. 4. Mária Galanová OC Liptov
23. 4. Ondrej TABÁK OC Spiš
22. 4. Mishka Vidová OC Zlaté Moravce
21. 4. Lea Hajduková OC Stropkov
20. 4. Katarína Cibulová OC Rybany
19. 4. Veronika Švitková OC Liptov
18. 4. Miroslava Štibrichová OC Stropkov
17. 4. Slávka Paľová OC Stropkov
16. 4. Filip Orlovský OC Sever
15. 4. Tánička Kuffová OC Čadca
14. 4. Veronika Koníčková OC Bolešov
13. 4. Marta Šurková OC JUH
12. 4. Júlia Domiková Nepatrím do OC
11. 4. Ľubomír Sabo OC Trnava
10. 4. Mária Straňanková OC Rajecké Teplice
9. 4. Alžbeta Kanalikova OC Žilina
8. 4. Alenka Krajčovičová OC Žilina
7. 4. Zuzana Kubičková OC Žilina
6. 4. Veronika Brandysová OC Námestovo
5. 4. Veronika Čujová OC Spiš
4. 4. Msrtin Petrášek OC Trnava
3. 4. Monika Ďuricová OC Trnava
2. 4. Yoyo Korený OC Liptov
1. 4. Anka Ťažká OC HoreHron
31. 3. Lenka Fráterová OC Nitra
30. 3. Silvia Vorošová OC Nitra
29. 3. Mário Bosý OC Trnava
28. 3. Lukáš Slamka OC Nitra
27. 3. Miroslava Hôrecká OC Čadca
26. 3. Marek Časnocha OC Rajecké Teplice
25. 3. Jana Ptaková OC Sabinov
24. 3. Barum Mydliarová OC Liptov
23. 3. Lukáš Marťák OC Sever
22. 3. Adriána Pavlinská OC Sever
21. 3. Monika Krenická OC Torysský dekanát
20. 3. Majka Poppelková OC Levice a okolie
19. 3. Zuzana Kosková Nepatrím do OC
18. 3. Lenka Kohútová OC Hradište
17. 3. Iva Sanyová OC Hradište
16. 3. Marianna Ďurinová OC Nové Zámky
15. 3. Alžbeta Kanalikova OC Žilina
14. 3. Andy Janík OC Levice a okolie
13. 3. Aďa Arpášová OC Nitra
12. 3. Katarina Sunova OC Hradište
11. 3. Mária Mačeková OC Sabinov
10. 3. Maroš Čaučík nic
9. 3. Veronika Nemšáková nic
8. 3. Zuzu Hudecová OC Nové Zámky
7. 3. Zuzana Čaučíková Nepatrím do OC
6. 3. Petra Andraščíková OC Torysský dekanát
5. 3. Lenka Mrázová OC NežiLo-Je
4. 3. Jana Zemková OC Stará Turá
3. 3. Renata Jedláková OC Dolný Kubín
2. 3. Kristína Kružicová OC Zvolen
1. 3. Michaela Vidová OC Zlaté Moravce
28. 2. Peter Lamper OC Zvolen
27. 2. paula lopušníková OC Zvolen
26. 2. Yoyo Korený OC Liptov
25. 2. Matej Piller OC Zvolen
24. 2. Miriam Pillerova OC Zvolen
23. 2. Mária Smoleňová OC Dolný Kubín
22. 2. Jojo Zelezník OC Partizánske
21. 2. Darina Bajanová OC Zlaté Moravce
20. 2. Miroslava Selecká OC Bratislava
19. 2. Aďa Arpášová OC Nitra
18. 2. Lenka Mrázová OC NežiLo-Je
17. 2. Lucia Molnárová OC Torysský dekanát
16. 2. Kristína Kružicová OC Zvolen
15. 2. Jozef Biely OC Rajecké Teplice
14. 2. Majka Maťová OC Nové Zámky
13. 2. Sisa Vorošová OC Nitra
12. 2. Zuzana Škorvánková OC Čadca
11. 2. Miroslava Šupiková OC Čadca
10. 2. Zuzana Gamová OC Tvrdošín
9. 2. Yoyo Korený OC Liptov
8. 2. Zuzana Zarevúcka OC Liptov
7. 2. Maťka Picová OC Liptov
6. 2. Katarína Šúňová OC Hradište
5. 2. Marianna Kvarteková OC Torysský dekanát
3. 2. Adam Slamka OC Nitra
2. 2. Veronika Kirchnerová OC Košice
1. 2. Kristína Tkáčiková OC Nitra
31. 1. Katarína Jantáková, Rebrik Nepatrím do OC
30. 1. Brigita Janovičová, eRko – Reb nic
29. 1. Eva Nocarová, eRko – Rebrík nic
28. 1. Lenka Fráterová OC Nitra
27. 1. Aďa Arpášová OC Nitra
26. 1. Tomáš Dubiel OC Sever
25. 1. Barum Mydliarová OC Liptov
24. 1. Lenka Felcanová OC Liptov
23. 1. Ivana Králiková OC Hradište
22. 1. Richard Bednár OC Bratislava
21. 1. Vladimír Dutka OC Liptov
20. 1. Renata Jedláková OC Dolný Kubín
19. 1. Ďury Králik OC Čadca
18. 1. Majka Maťová OC Nové Zámky
16. 1. Martin Sarvaš OC Nitra
15. 1. Katarína Šúňová OC Hradište
14. 1. Miroslava Selecká OC Bratislava
13. 1. Lucia Gašparová OC Bratislava
12. 1. Terka Fúrová OC Liptov
11. 1. Majka Sásová OC Sever
10. 1. Adam Slamka OC Nitra
9. 1. Miroslava Štibrichová OC Stropkov
8. 1. Mária Čujová OC Spiš
7. 1. Monika Gubňová OC Nitra
6. 1. Veronika Lenčéšová OC Nitra
5. 1. Andrea Arpášová OC Nitra
4. 1. Silvia Vorošová OC Nitra
3. 1. Majka Maťová OC Nové Zámky
2. 1. Lenka Fraňová OC Trnava
1. 1. Danka Fraňová OC Trnava
31. 12. Dominika Ďuricová OC Trnava
30. 12. Šimon Sádovský OC Nové Zámky
29. 12. Renata Jedláková OC Dolný Kubín
28. 12. Mária Čujová OC Spiš
27. 12. Mirka Turčinová OC Liptov
26. 12. Katka PiPi Gregová OC Stropkov
25. 12. Michaela Vidová OC Zlaté Moravce
24. 12. Mária Čujová OC Spiš
23. 12. Gabriela Demeterová- Hladíková nic
22. 12. Katarína Beláková OC Čadca
21. 12. Jarmila Konečná OC Bolešov
20. 12. Slávka Paľová OC Stropkov
19. 12. Daniela Šidová OC Liptov
18. 12. Marek Časnocha OC Rajecké Teplice
17. 12. Anežka Gúberová OC Hrabičov
16. 12. Martina Stašková OC Stropkov
14. 12. Ivana Milanová OC Liptov
13. 12. Ivana Králiková OC Hradište
12. 12. Barbora Letková OC Nové Zámky
11. 12. Slávka Paľová OC Stropkov
10. 12. Zuzana Hallová OC Nitra
9. 12. Marek Kováčik OC Liptov
8. 12. Mária Kostolná OC Rajecké Teplice
7. 12. Veronika Strigáčová OC HoreHron
6. 12. Majka Poppelková OC Levice a okolie
5. 12. Monika Viňarská OC Prešov
4. 12. Jakub Lužný OC Stará Turá
3. 12. Miroslava Krnáčová OC Levice a okolie
2. 12. Barbora Šoltésová OC Liptov
1. 12. Miroslava Hoštáková OC Bolešov
30. 11. Mirka Hoštáková OC Bolešov
29. 11. Mirka Hoštáková OC Bolešov
28. 11. Miroslava Selecká OC Bratislava
27. 11. Soňa Chvostíková OC Považská Bystrica
26. 11. Peťa Klučárová OC Spiš
25. 11. Zuzana Kubičková OC Žilina
24. 11. Marek Wesserle OC Považská Bystrica
23. 11. Lea Hajduková OC Stropkov
22. 11. Jojo Zelezník OC Partizánske
21. 11. Zuzana Hlúšková OC Bolešov
20. 11. Alena Krajčovičová OC Žilina
19. 11. Lenka Mrázová OC NežiLo-Je
18. 11. Veronika Kirchnerová OC Košice
17. 11. Mária Čujová OC Spiš
16. 11. Anežka Gúberová OC Lehota p. V.
15. 11. Katarína Punová OC Bolešov
14. 11. Katka PiPi Gregová OC Stropkov
13. 11. Jana Kuricová OC Liptov
12. 11. Mária Džubáková OC Spiš
11. 11. Vladimír Dutka OC Liptov
10. 11. Veronika Helebrandtová OC NežiLo-Je
9. 11. Anežka Gúberová OC Lehota p. V.
7. 11. Mária Mačeková OC Sabinov
5. 11. Anna Fukerová OC Spiš
4. 11. Emília Bachanová OC Liptov
3. 11. Barbora Kalíková OC Spiš
2. 11. Janka Moravčíková OC Nitra
1. 11. Veronika Koščová OC Liptov
31. 10. Eva Cíbiková OC Bolešov
30. 10. Mária Čujová OC Spiš
29. 10. Lenka Guzmická OC Nitra
28. 10. Katarína Šúňová OC Hradište
27. 10. Jana Stefanovicova OC Martin
26. 10. Barbora Čopíková OC Snina
25. 10. Lenka Felcanová OC Liptov
24. 10. Anna Korená OC Liptov
23. 10. Alica Vysokaiová OC Spiš
22. 10. Štefan Németh OC Nové Zámky
21. 10. Veronika Guzmická OC Nitra
20. 10. Šimon Sleziak OC Nitra
19. 10. Betka Kanalikova OC Žilina
18. 10. Adam Slamka OC Nitra
17. 10. Andrea Arpášová OC Nitra
16. 10. Lucia Poľaková OC Prešov
15. 10. Renata Jedláková OC Dolný Kubín
14. 10. Alžbeta Regulikova OC Námestovo
12. 10. Lukáš Slamka OC Nitra
11. 10. Adriána Pavlinská OC Sever
10. 10. zuzka gajanova OC Nitra
9. 10. Zuzana Stančeková OC Rajecké Teplice
8. 10. Janka Harceková OC Čadca
7. 10. Miroslava Hôrecká OC Čadca
6. 10. Silvia Vorošová OC Nitra
5. 10. Tatiana Kuffová OC Čadca
4. 10. Ja-Nka Obernauerová OC Čadca
3. 10. Monika Ďuricová OC Trnava
2. 10. Veronika Švitková OC Liptov
1. 10. Žofia Brandysová OC Námestovo
30. 9. s.Maximiliána-Viera Hodásová nic
29. 9. Veronika Koníčková OC Bolešov
28. 9. Dominika Rimajova OC JUH
27. 9. Majka Maťová OC Nové Zámky
26. 9. Paulína Šuľová OC Liptov
25. 9. Martuška Kuboleková OC Martin
23. 9. Monky Škvarová OC Sever
22. 9. Jaroslav Hlúšek OC Bolešov
20. 9. sr.Veronika Berežná OC Zvolen
19. 9. Mária Hrabovská OC Stará Turá
18. 9. Filip Obrin OC Trebišov
17. 9. Alžbeta Benianová OC Trnava
16. 9. Mária Čujová OC Spiš
15. 9. Zuzana Olejárová OC Nitra
14. 9. Martina Mydliarová OC Liptov
13. 9. Betka Zorvanová OC Vranov n/ Topľou
12. 9. Katarína Pavlíková OC Snina
11. 9. Lucia Mizeráková OC Torysský dekanát
10. 9. Majka Zorvanová OC Prešov
9. 9. Alžbeta Benčová OC Liptov
8. 9. Juliána Kočišová nic
7. 9. Silvia Schoblová OC Snina
6. 9. Lukáš Marťák OC Sever
5. 9. Jana Čížová OC NežiLo-Je
4. 9. Filip Tkáč OC Nitra
3. 9. Barbora Mydliarová OC Liptov
2. 9. Matej Kuna OC Bolešov
1. 9. Andy Janík OC Levice a okolie
31. 8. Ondrej Tabák OC Spiš
30. 8. veRONYka Nemšáková Stredisko
29. 8. Anka Ťažká OC JUH
28. 8. Danka Juhásová
27. 8. Zdenko Vaščák OC Prešov
26. 8. Anka Paľovová OC Zvolen
25. 8. Richard Bednár OC Bratislava
24. 8. Ďury Králik Stredisko
23. 8. Terka Žitňanská Stredisko
22. 8. Maroš Čaučík Stredisko
21. 8. Zuzka Šinkovičová OC Nitra
20. 8. Vanda Vargová OC Nové Zámky
19. 8. Zuzka Čaučíková Stredisko
18. 8. Janko Prachár OC Bratislava
17. 8. Veronika Bieliková – Koščová OC Žilina
16. 8. Janka Kostyálová OC Nové Zámky
15. 8. Feri Koníček OC Nemšová
14. 8. Majka Galanová OC Liptov
13. 8. Yoyo Korený OC Liptov
12. 8. Juraj Paľov OC Zvolen
11. 8. Danka Rokošná OC Prešov
10. 8. Dominika Olejková OC Nitrica
9. 8. Lucka Molnárová OC Torysský dekanát
8. 8. Michal Božík OC Tvrdošín
7. 8. Števka Komendátová OC Košice
6. 8. Peťo Maťoš OC Považská Bystrica
5. 8. Elenka Pekáriková OC Hrabičov
3. 8. Veronika Brandysová OC Námestovo
2. 8. Veronika Wäldlová OC Lehota p/Vt
4. 8. Mária Zorvanová OC Vranov nad Topľov
1. 8. Richard Bednár OC Bratislava
31. 7. Rony Nemšáková Stredisko
30. 7. Rony Nemšáková Stredisko
29. 7. Rony Nemšáková Stredisko

Čo želáš eRku?

Alica Randová
Prajem všetko len a len to najlepšie aby radosť stále rozdávaním rástla. :D :D
Zuzana Riecka
...veľa ďalších úspešných rokov eRkárčenia so skvelými animátormi a ešte fascinujecejšími deťmi :)
Soňa Lazorikova
Vsetko dobre, aby este dlhe roky fungovalo tak ako doteraz. :-)
Dodo Predáč
dobré nápady, dorast kvalitných animátorov,záujem detí, dobrú spoluprácu s rodičmi, kňazmi, podporu zo strany štátu a vytrvalosť v radostnej ceste svedectva viery:)